Hakkımızda  
 

KALİTE POLİTİKAMIZ.


Müşteri memnuniyetine odaklanmış bir organizasyon yapısı, Katılımcılığa, sürekli gelişime, yeniliğe ve eğitime dayalı personel uygulamaları, Katma değeri yüksek tutmayı amaçlayan tedarik zinciri ile kalite politikasının dinamiklerini belirlemiş bulunmaktayız.

Kalitenin "müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak müşteriyi tatmin edebilme derecesi" olduğuna dair tanımlamadan yola çıkarak oluşturduğumuz kalite politikamızı müşteri merkezli bir anlayış ekseninde sürekli olarak geliştirmeyi esas almaktayız.

 

 

Müşteri ve sektör koşulları doğrultusunda şekillenen ürün portföyümüzde kaliteyi ilk koşul olarak faaliyetlerin odağında tutmaktayız.


Fark yaratmanın ve rekabet edebilmenin olmazsa olmaz kriteri olan kalite, firmamız içinde bir kültür anlayışı ve algılaması olarak kendini göstermektedir.


Ürünün teknik yeterliği, firmanın müşteri hizmetleri , ekonomik oluşu , satış sonrası hizmetler, garanti kapsamına dair uygulamalar gibi kalite faktörlerini siz müşterilimiz için esas alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.